Adresas P. Vileišio g. 8, LT-39145 Pasvalys. Tel. (8 451) 34 505, faks. (8 451) 34 504. El. paštas pasvaliospec@pasvaliospec.lt

Gegužės 19 dieną 6-9 lav. klasės mokiniai, mokytojos Rasa ir Diana dalyvavo projekte „Aš galiu“. Projektas vyko vasario-gegužės mėn. Šį projektą organizavo Pasvalio Svalios progimnazijos pagalbos mokiniui specialistai. Projekto metu vykdėme įvairias veiklas: sportavome, šokome, keliavome, gaminome, skanavome, piešėme, kalbėjome apie švarą. Visas veiklas pristatėme metodinėje-praktinėje konferencijoje „Mūsų iššūkiai“. Savo iššūkiais dalinosi ir kitos rajono mokyklos. Konferencija vyko lauko klasėje. Konferencijos metu vaikai ne tik pristatė savo veiklas, bet žaidė įvairius žaidimus, susipažino su kitomis lauko erdvėmis.

šokisšokisšokisšokisšokisšokisšokis

 Rajoninis specialiųjų poreikių mokinių konkursas „Skanu ir sveika“ dalyvių darbai

Gegužės 18 dieną 1-3-5 lav. ir 6-9 lav. klasių mokiniai lankėsi ponios Janinos sraigių ūkyje, kuris yra Trakiškio k., Panevėžio rajone. Mokiniai žiūrėjo edukacinį filmuką apie sraigių auginimą, stebėjo sraiges, domėjosi kokių sąlygų joms reikia, kuo jos minta, kaip paruošiamos valgymui. Pati ūkio šeimininkė labai daug skaito apie sraiges, daug žino ir yra labai kūrybinga, nes savo sodybą puošia pačios padarytomis sraigėmis, kuria suvenyrus naudodama sraigių kiautus - „namelius“.

zooo

Gegužės 18 d.  I-II ir III m.m. soc. įg. ugd. klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje – išvykoje „Pasvalio miesto gėlynai“. Ugdytiniai susipažino su gėlynuose augančiais augalais, jų išdėstymu, grožėjosi žydinčių gėlių spalvomis.

kvapai

Gegužės 16 d. I-II-III m.m. soc. įg. ugd. klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje – paskaitoje „Žalingi įpročiai, jų žala sveikatai“, kurią vedė sveikatos priežiūros specialistė vykdanti veiklą mokykloje Rasa Rutkauskienė. Buvo labai įdomu ir naudinga.

pirma pagalba

Gegužės 12 dieną mokyklos bendrabučio vaikai vyko į Pasvalio muzikos mokyklą, festivalis „Akordeonų šėlsmas.“ Klausėme visos Lietuvos muzikos ir meno mokyklų akordeonų ansamblių ir orkestrų.

akordeonai

Gegužės 11 d. 8-10 lav. klasių mokiniai vyko į Pasvalio atvirąjį jaunimo centrą, kur klausėsi relaksacinės muzikos, mėgavosi aromaterapiniais kvapais, stebėjo spalvas, lietė, nusiramino, atsipalaidavo.

kvapai

     Gegužės 11 d.  mūsų mokyklos 6-9 ir 1-3-5 lavinamosios klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Medinė tulpė“. Pirmiausia apsilankė Burbiškių dvare. Susipažino su dvaro istorija, stebėjo ir grožėjosi įvairiaspalvių tulpių jūra, pasivaikščiojo po nuostabų parką. Vėliau nuvyko į Pakiršinio kaimo dvarą ir dalyvavo labai įdomioje edukacinėje pamokoje. Visi pasigamino po medinę tulpę.

burbiškio dvaras

Gegužės 9 d. I-II-III m.m. soc. įg. ugd. klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje – išvykoje į zoo parduotuvę ir veterinarines vaistines.  Lankėsi gyvūnų parduotuvėje ir veterinarinėje vaistinėje. Susipažino su prekių asortimentu, kai kuriais vaistiniais preparatais gyvūnams, teikiamomis paslaugomis. Džiaugėsi matydami gyvūnėlius: papūgėles, triušius, žiurkėnus, jūrų kiaulytes, įvairiaspalves žuvytes.

zooo

atviru duru

2022 m. balandžio mėnesį mokyklos pedagogai organizavo tarptautinę virtualią kūrybinių darbų parodą „Gražiausia mamos suknelė“. Šioje parodoje dalyvavo Lietuvos, Norvegijos ir Kazachstano mokinių darbai. Ačiū visiems už nuostabias sukneles.

Naudingos svetainės