Adresas P. Vileišio g. 8, LT-39145 Pasvalys. Tel. (8 451) 34 505, faks. (8 451) 34 504. El. paštas pasvaliospec@pasvaliospec.lt

jubiliejus

Šaškių čempionatas

Kaip ir kiekvienais metais 2021 m. kovo mėnesį vyko šaškių čempionatas. Varžybos skirtos mokyklos 60 – čio jubiliejui. Žaidė visi mokantys ir šį žaidimą mėgstantys mokyklos bendruomenės nariai. Mokiniai žaidė dviejuose pogrupiuose: 5-6-7 spec. klasės ir 8/9/10 spec. klasė, soc. įgūdžių klasės. Labai aktyvūs varžybose buvo pedagogai. Nugalėtojai apdovanoti medaliais.

I vita – Iveta ir Laurynas
II vieta – Jonas ir Ramūnas
III vieta – Gabrielius ir Augustas
Varžybas organizavo mokytojai Diana ir Virginijus

  saskes

Virtuali kūrybinių darbų paroda „Mano mamos šukuosena“

2021 m. balandžio mėnesį mūsų mokyklos mokytoja Rasa, logopedė Ingrida, pavaduotoja ugdymui Rita organizavo respublikinę, virtualią kūrybinių darbų parodą „Mano mamos šukuosena“. Sulaukėme darbelių iš visos Lietuvos. Iš viso atsiųsti 534 darbai, kurie atlikti įvairiomis technikomis. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat kūrė savo mamų šukuosenas, jie eksponuojami mokykloje. Sveikiname visas mamas su Motinos diena.

123  123  123 

123  123

Piešinių paroda „Švęskime gimtadienį drauge“

Balandžio 29 d. 7/9 lav. klasių mokiniai ir socialinio globos padalinio lankytojai visus pakvietė pasigrožėti piešinių paroda „Švęskime gimtadienį drauge“. Margaspalviai gimtadienio akcentai ir piešiniai visus nuteikė džiugiai ir nepaliko nei vieno abejingo. Ačiū visiems, kurie savo piešiniais ir nuoširdžiu darbu prisidėjo prie šios parodos.

gimtadienis

Piešinių ir aplikacijų parodą „Mano mokykla“

2021 m. gegužės mėn. visi bendrabučio auklėtojai kartu su ugdytiniais IV aukšto fojė organizavo kūrybinę piešinių ir aplikacijų parodą „Mano mokykla“, skirtą mokyklos 60 –iui paminėti. Visų grupių ugdytiniai šia tema spalvino, aplikavo, piešė mokyklos erdves, bendraklasius, mokytojus, auklėtojus, mokyklos autobusiukus. Kūrybingais, spalvingais mokinių darbeliais galima pasigrožėti IV aukšto fojė.

gimtadienis1

Darbų paroda „Žydintis gegužis“

Kviečiame pasigrožėti rajonine virtualia jungtine darbų paroda „Žydintis gegužis“. Paroda skirta Pasvalio „Riešuto“ mokyklos artėjančiam 60-mečiui ir bendradarbiavimo su Mariaus Katiliškio viešąja biblioteka 25-mečiui paminėti.

„Mums smagu visiems kartu“

Birželio  2 d.  mokykloje vyko renginys „Mums smagu visiems kartu“, skirtas mokyklos jubiliejui. 1-3-4 spec.; 2-4 lav. ir 5-8-10 lav. klasių mokiniai susirinko mokyklos kiemelyje kartu pažaisti. Vaikai žaidė su parašiutu, šokinėjo ant batuto, mėtė kamuolį į krepšį, spardė į vartus, žaidė boulingą, vaikščiojo su didelėmis pėdomis, šokinėjo su maišais. Visi džiaugėsi gražiu oru, smagiai praleido laiką. Priešpiečiai gamtoje buvo labai gardūs ir skanūs. Mums kartu tikrai buvo labai smagu.

jubiliejus2 jubiliejus2

Viktorina „Ar pažįstu savo mokyklą?“

Spalio 28 d.vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo „Riešuto“ mokyklos 60-mečiui paminėti skirtoje viktorinoje „Ar pažįstu savo mokyklą?“. Viktorinos klausimai buvo sukurti Kahoot programa, todėl mokiniai atsakymus pateikdavo naudodamiesi kompiuteriais. Klausimų buvo ir lengvų, ir sudėtingesnių, tačiau visi susiję su mokykla ir joje dirbančiais, besimokančiais žmonėmis. Liejosi emocijos! Vieni su kitais konkuravo, kas ne tik teisingai, bet ir greičiau pateiks atsakymą, nes tik trys mokiniai užims prizines vietas.

viktorina

 

Naudingos svetainės