Adresas P. Vileišio g. 8, LT-39145 Pasvalys. Tel. (8 451) 34 505, faks. (8 451) 34 504. El. paštas pasvaliospec@pasvaliospec.lt

Gruodžio 19 dieną mokykloje vyko krepšinio varžybos. Žaidė keturios vyresnių klasių berniukų komandos.
I vieta – „Nemirtingi“ – 40 tašk. (R. Gudonis, T. Rimeikis, Ren. Čirikas)
II vieta – „Rembo“ – 37 tašk. (Dov. Gailiušis, G. Kiburys, Reg. Čirikas)
III vieta –„Gaspadoriai“ – 32 tašk. (Daum. Gailiušis, M. Vieržbickas, R.Pauliukas)
IV vieta – „Greiti ir įsiutę“ – 31 tašk. (M.Mikšys, M. Sakalauskas, L. Varžinskas)
Rezultatyviausi žaidėjai: Modestas Sakalauskas (29 tašk.), Dovydas Gailiušis (21 tašk.) Visi sportininkai apdovanoti medaliais. Varžyboms teisėjavo mokytojai: Tadas Mulevičius ir Diana Vegienė.

kaledinis turnyras

Gruodžio 18 dieną Panevėžio „Rožyno“ boulingo klube vyko mūsų mokyklos mokinių boulingo varžybos. Žaidėme prie trijų takelių. Nugalėtojai apdovanoti medaliais:
I viet. - G. Katkevičiūtė (171 tšk), A. Židonis (159 tšk), M. Mikšys (152 tšk)
II viet. – I. Lašinskaitė (130 tšk), L. Rožinas (150 tšk), M. Sakalauskas (123 tšk)
III viet. – E. Bartašiūtė (124 tšk), R. Kiznis (149 tšk), L. Varžinskas (122 tšk)
Pasigrožėjome šventiškai pasipuošusiu miestu, Kalėdine Panevėžio eglute.

B8 B8 

B8 B7 B8

Lapkričio 27 mokyklos salėje vyko estafečių varžybos. Dalyvavo dvi pradinių specialiųjų ir lavinamųjų klasių mokinių komandos. Vaikai šokinėjo ant kamuolių, važiavo ant lentelių su ratukais, kabino ant virvutės skalbinius, „sodino bulves“, rideno kamuolius ir atliko kitas greitumo, vikrumo ir tikslumo reikalaujančias užduotis.

sportas

Lapkričio 12 d. „Pelėdžiukų“ ir „Vyturių“ grupių vaikai su auklėtojomis bendravo ir darbavosi popietėje „Sveikatos kokteilis“ (projektinė veikla). Prisiminę higienos ir švaros taisykles visi darbavosi iš peties: „konservavo“ vaisius ir daržoves į stiklainius, plovė, skuto, pjaustė... Auklėtoja Jūratė mokė ir aiškino, kaip elektriniu trintuvu galima pasigaminti sveiką vaisių ir daržovių kokteilį, pasidaryti turbo sumuštinius ir arbatą nuo peršalimo, o auklėtoja Aušra su šauniais  pagalbininkais spaudė įvairias sultis, kurias draugiškai aptardami skonius ir spalvas visi ragavo. Draugiškai praleistas laikas! Skanios ir sveikos rudenėlio gėrybės!

  sultis

Spalio 21 dieną mokykloje vyko kvadrato varžybos (projektas „Gyvenk sveikai VII“). Žaidė 4/5/6 spec. klasių mokiniai. Varžėsi dvi komandos: „Mėlynieji“ ir „Pilkieji“. Rezultatu 4: 3 nugalėjo „Mėlynųjų“ komanda. Visi žaidėjai apdovanoti medaliais.

krepsinis

Spalio 24 d. „Nežiniukų“ ir „Kodėlčiukų“ grupių ugdytiniams vyko popietė „Vitaminai – jėga“. Auklėtojos Vilma Šileikienė ir Audronė Krištapavičiūtė popietės metu su ugdytiniais virė daržovių sriubą, kalbėjosi apie daržovių naudą žmogaus
organizmui. Mažieji žaidė žaidimus „Žaisdami mokomės – daržovės“, „Surask mano šešėlį – daržovės“, spalvino paveikslėlius su daržovėmis.

20191106 184759 20191106 184759 20191106 184759

Spalio 17  dieną 7/9/10 lav. klasių mokiniai, kartu su Pasvalio visuomenės sveikatos biuro specialiste Rasa Rutkauskiene gamino užtepėles. Šis užsiėmimas buvo planuotas pagal  sveikatos projektą „Gyvenk sveikai VII-sveikos gyvensenos ugdymas, sveikatos žinių populiarinimas“. Mokiniams specialistė Rasa priminė apie sveiką mitybą ir pamokė pasigaminti trijų rūšių sveikuoliškas užtepėles. Visi dirbo mokyklos virtuvėlėje. Po to buvo smagu susėsti prie bendro stalo, pasišnekučiuoti, atsigerti žolelių arbatos ir paragauti visų rūšių užtepėlių. Ačiū Rasai už bendradarbiavimą.

kolezas

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ vėl pakvietė į Solidarumo bėgimą 2019 „Kartu mes galim daug!“. Šis bėgimas solidarumo su Ukraina išraiška. 2019 m. spalio 9 dieną  Pasvalio „Riešuto“ mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo šiame bėgime. Bėgome rudeniškame Pasvalio Smegduobių parke ir mokyklos kieme. 

begimas

2019 m. rugsėjo mėn. Pasvalio „Riešuto“ mokyklos mokiniai, mokytojai ir auklėtojai prisijungė prie „Sveikatiados iššūkio – nei dienos be mankštos“. Kiekvieną rytą bendrabutyje gyvenantys mokiniai ir auklėtojos darė  (ir visus mokslo metus darys) rytinę mankštą. Pertraukų ir fizinių veiklų metu, padedant mokytojams, mokiniai aktyviai mankštinosi  įvairiose aplinkose. Kad būtų smagiau ir linksmiau mankštintis rinkosi įvairias priemones: gimnastikos kamuolius, šiaurietiško ėjimo lazdas, spalvingą parašiutą, paspirtukus, skareles, ėjimą per kliūtis.

sveikatiada

Kadangi visa mūsų mokykla ypač mėgsta sportuoti ir judėti, palaikydama iniciatyvą kuo daugiau judėti kasdieninėje veikloje stiprinant ir tausojant sveikatą, o kartu ir saugant aplinką, aktyviai prisijungė prie akcijos ,,Europos judumo savaitė 2019“. Pamokų ir laisvalaikio metu čia visą savaitę vyko mokiniams patrauklios, aktyvios, smagios veiklos: kiekvienas rytas bendrabutyje prasidėdavo rytinės mankštos ritmu, vėliau mokiniai mokėsi saugiai važiuoti dviračiais, vyko lenktynės su paspirtukais, estafetės, įvairiausi judrūs žaidimai, šokiai,  išvyka ,,Žingsniuokime kartu“ ir kita sportinė veikla.

kollezass   kollezass

Gegužės 15 d.  III mokymo metų socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai su mokytoja Vilma dalyvavo „Sveikatiados iššūkyje – pieno kokteilis“. Visi kartu prisiminėme ir aptarėme iš ko galime pasigaminti pieno kokteilius, kokią naudą mums duoda pienas bei vaisiai ir uogos. Mokiniai gamino, vėliau ragavo bananų, apelsinų, kivių, braškių, juodųjų serbentų, aviečių, įvairių sulčių, bei ledų kokteilius.

pieno kok

Naudingos svetainės