Adresas P. Vileišio g. 8, LT-39145 Pasvalys. Tel. (8 451) 34 505, faks. (8 451) 34 504. El. paštas pasvaliospec@pasvaliospec.lt

Buities darbų pamokų metu kalbėjome apie vandens svarbą žmogaus gyvenime, gilinome žinias apie vandens taršą, susipažinome su vaikų požiūriu į vandens taupymą. Raginome vaikus gerti kuo daugiau vandens. Vandenį skaninome įvairiais vaisiais, uogomis, žolelėmis. Džiaugiamės, kad mokyklos valgykloje visada galima atsigerti tyro vandens. Mokiniams padėjo mokytojos: Virginija Bručienė, Rasa Gailiūnienė, Diana Vegienė, Ornela Langienė.

vanduo

,,Kovos menai – tai kova prieš smurtą, ugdanti gebėjimą apsiginti, jei reikia. Karate pratybose, naudodami savigynos technikas, mes mokomės suprasti, pajusti žmogų, su kuriuo stovime akis į akį, mokomės atpažinti pavojų ir išvengti jo.“

Hidetaka Nishiyama (1928 - 2008) 

Kovo 3 d. mūsų mokykloje lankėsi kyokushin karate I DAN juodo diržo meistras Gintaras Kazilionis, kuris 5-10 ir I-III m. m. s. į. u. kl. mokiniams vedė fizinio aktyvumo teorinius - praktinius užsiėmimus. Jų metu vaikai susipažino su fizinio aktyvumo svarba jaunam organizmui bei taisyklingos mankštos judesio  elementais pagal karate kyokušin kovos meno pritaikytą metodiką.  Dėkojame Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biurui už bendradarbiavimą, organizuojant susitikimą.

karate

Vasario 26 dieną mokykloje vyko jėgos trikovės čempionatas. Penkiolika dalyvių varžėsi trijose svorio kategorijose ir atliko tris rungtis: štangos stūmimas nuo krūtinės gulint, pritūpimai su štanga ir štangos rovimas. Visi sportininkai buvo apdovanoti medaliais.

I vieta – Augustas Židonis, Robertas Gudonis, Evaldas Kleinys

II vieta – Mažvydas Vieržbickas, Modestas Vieržbickas, Lukas Rožinas

III vieta – Gabrielius Juravičius, Tomas Kairys, Aurelijus Čirikas

  trikove

Vasario 12 dieną mūsų mokyklos mokinių komanda dalyvavo tarptautinėse neįgaliųjų varžybose „Aš noriu laimėti“ XXII, skirtose Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo keturiolika komandų iš visos Lietuvos ir viena komanda iš Latvijos. Pereinamąją taurę laimėjo Latvijos komanda. Visi buvo apdovanoti medaliais, padėkos raštais ir rėmėjų prizais.

konkursas

Vasario 5 d. 10 spec. kl. mokiniai su mokytoja B. Ladygiene ir socialine pedagoge R. Kurmilavičiene lankėsi Pasvalio sporto mokykloje. Tikslas - susipažinti su sporto trenerio profesija bei jo darbu sporto mokykloje. Mokinius pasitikęs Pasvalio sporto mokyklos direktorės pavaduotojas ugdymui O. Titas aprodė sporto mokyklos erdves, supažindino su čia kultivuojamomis sporto šakomis, dirbančiais darbuotojais. Labai įdomu buvo pasiklausyti bokso trenerio S. Balčiausko pasakojimo apie šio sporto subtilybes bei patiems apsimauti pirštines ir išbandyti savo ištvermę ringe... Dėkojame sporto mokyklos darbuotojams už malonų priėmimą.

sporto mokykla

Gruodžio 19 dieną mokykloje vyko krepšinio varžybos. Žaidė keturios vyresnių klasių berniukų komandos.
I vieta – „Nemirtingi“ – 40 tašk. (R. Gudonis, T. Rimeikis, Ren. Čirikas)
II vieta – „Rembo“ – 37 tašk. (Dov. Gailiušis, G. Kiburys, Reg. Čirikas)
III vieta –„Gaspadoriai“ – 32 tašk. (Daum. Gailiušis, M. Vieržbickas, R.Pauliukas)
IV vieta – „Greiti ir įsiutę“ – 31 tašk. (M.Mikšys, M. Sakalauskas, L. Varžinskas)
Rezultatyviausi žaidėjai: Modestas Sakalauskas (29 tašk.), Dovydas Gailiušis (21 tašk.) Visi sportininkai apdovanoti medaliais. Varžyboms teisėjavo mokytojai: Tadas Mulevičius ir Diana Vegienė.

kaledinis turnyras

Gruodžio 18 dieną Panevėžio „Rožyno“ boulingo klube vyko mūsų mokyklos mokinių boulingo varžybos. Žaidėme prie trijų takelių. Nugalėtojai apdovanoti medaliais:
I viet. - G. Katkevičiūtė (171 tšk), A. Židonis (159 tšk), M. Mikšys (152 tšk)
II viet. – I. Lašinskaitė (130 tšk), L. Rožinas (150 tšk), M. Sakalauskas (123 tšk)
III viet. – E. Bartašiūtė (124 tšk), R. Kiznis (149 tšk), L. Varžinskas (122 tšk)
Pasigrožėjome šventiškai pasipuošusiu miestu, Kalėdine Panevėžio eglute.

B8 B8 

B8 B7 B8

Lapkričio 27 mokyklos salėje vyko estafečių varžybos. Dalyvavo dvi pradinių specialiųjų ir lavinamųjų klasių mokinių komandos. Vaikai šokinėjo ant kamuolių, važiavo ant lentelių su ratukais, kabino ant virvutės skalbinius, „sodino bulves“, rideno kamuolius ir atliko kitas greitumo, vikrumo ir tikslumo reikalaujančias užduotis.

sportas

Lapkričio 12 d. „Pelėdžiukų“ ir „Vyturių“ grupių vaikai su auklėtojomis bendravo ir darbavosi popietėje „Sveikatos kokteilis“ (projektinė veikla). Prisiminę higienos ir švaros taisykles visi darbavosi iš peties: „konservavo“ vaisius ir daržoves į stiklainius, plovė, skuto, pjaustė... Auklėtoja Jūratė mokė ir aiškino, kaip elektriniu trintuvu galima pasigaminti sveiką vaisių ir daržovių kokteilį, pasidaryti turbo sumuštinius ir arbatą nuo peršalimo, o auklėtoja Aušra su šauniais  pagalbininkais spaudė įvairias sultis, kurias draugiškai aptardami skonius ir spalvas visi ragavo. Draugiškai praleistas laikas! Skanios ir sveikos rudenėlio gėrybės!

  sultis

Spalio 21 dieną mokykloje vyko kvadrato varžybos (projektas „Gyvenk sveikai VII“). Žaidė 4/5/6 spec. klasių mokiniai. Varžėsi dvi komandos: „Mėlynieji“ ir „Pilkieji“. Rezultatu 4: 3 nugalėjo „Mėlynųjų“ komanda. Visi žaidėjai apdovanoti medaliais.

krepsinis

Spalio 24 d. „Nežiniukų“ ir „Kodėlčiukų“ grupių ugdytiniams vyko popietė „Vitaminai – jėga“. Auklėtojos Vilma Šileikienė ir Audronė Krištapavičiūtė popietės metu su ugdytiniais virė daržovių sriubą, kalbėjosi apie daržovių naudą žmogaus
organizmui. Mažieji žaidė žaidimus „Žaisdami mokomės – daržovės“, „Surask mano šešėlį – daržovės“, spalvino paveikslėlius su daržovėmis.

20191106 184759 20191106 184759 20191106 184759

Naudingos svetainės