Adresas P. Vileišio g. 8, LT-39145 Pasvalys. Tel. (8 451) 34 505, faks. (8 451) 34 504. El. paštas pasvaliospec@pasvaliospec.lt

Rugsėjo 22 d. 5/8/10 lav. klasės mokiniai susiruošė į žygį Pasvalio Svalios miesto pakrante. Eidami apžiūrėjome B. Brazdžionio paminklą. Pasimankštinome parkelyje, pasigrožėjome gamtos vaizdais, pakvėpavome grynu oru ir laimingi grįžome į klasę. Klasėje visi graužėme skanias, sultingas morkas.

pedutes

Rugsėjo 15 dieną mokyklos kieme vyko lenktynės paspirtukais. 5/8/10 lav. klasės mokiniai aktyviai lenktyniavo. Greičiausi buvo berniukai Airidas ir Aurelijus. Greičiausia mergaitė Austėja.

BeFunky collage

Rugsėjo 17 dieną  „Pelėdžiukų“ ir „Bildukų“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis Jūrate ir Lina keliavo po Pasvalio miestą. Artėjant miesto 523-iajam gimtadieniui prisiminė jo istorijos epizodus stabtelėję prie praeities ir dabarties miesto centro nuotraukos, esančios netoli fontano, aplankė Žygimanto Augusto paminklą, naujai pastatytą paminklą poetui Bernardui Brazdžioniui, interaktyvią muzikanto Antanėlio skulptūrą ant senojo tilto, Septynių Angelų ansamblį Lėvens krantinėje ir skulptūrą „Poilsis“, besiilsinčią Kultūros centro kieme. Puiki edukacija ir draugiškai praleistas laikas keliaujant.

popasvali

Rugsėjo 17 dieną 2-4 lavinamosios klasės mokiniai išbandė savo jėgas ,,Linksmosiose estafetėse‘‘. Šoko, apibėgo įvairias kliūtis, varžėsi kas pirmesnis įveiks nurodytą atstumą. Gerai pasportavę, pakilios nuotaikos, pilni naujų jėgų grįžome į klasę.

estafete

Rugsėjo 16 d.  ,,Vyturių“ grupės auklėtiniai su auklėtoja Aušra smagiai praleido popietę ,,Pasportuokime drauge“. Popietė vyko mokyklos kieme. Jos metu vaikai atliko įvairiausius pratimus su lankais. Diena buvo labai graži, todėl visos popietės metu dalyvių nuotaikos buvo puikios.

sportas

Rugsėjo 15 dieną buvo užsiėmimas „Kuo miklesni liežuvėliai ir piršteliai, tuo aiškesni garseliai“. Joje dalyvavo mokiniai, lankantys logopedines pratybas. Užsiėmimo metu mokiniai žaidė smulkiosios motorikos lavinimo žaidimą, kurio metu buvo tariamas pasikartojantis tekstas ir tuo pat metu atliekami atitinkami judesiai. Žaidimo metu atliekami rankų, pirštų judesiai ir kartojami žodžiai vis greitinant tempą. Miklinti pirštelius padėjo ir rudeninių medžių kūrimas. Norint padaryti lapus, reikėjo kirpti, sukti juosteles ir jas klijuoti. Trykštančias emocijas keitė susikaupimas, kruopštumas, gėrėjimasis galutiniu rezultatu.

logopedes

Medžiaga dalintis rasite čia

Rugsėjo 8 dieną „Nežiniukų“ ir „Kodėlčiukų“ grupių ugdytiniams vyko popietė „Gaminame sveikai ir skaniai“. Ugdytiniai sužinojo apie sveiką gyvenimo būdą, vaisių naudą žmogaus organizmui. Gamino salotas iš vaisių ir jogurto. Visi skanavo pačių pasigamintas salotas. 

BeFunky collage

Rugsėjo 7 dieną „Nežiniukų“ ir „Kodėlčiukų“ grupių ugdytiniai dalyvavo popietėje „Vaistažolių gydomoji galia“. Ugdytiniai susipažino su įvairiomis vaistažolėmis, sužinojo jų gydomąsias galias, ką kokia vaistažolė gydo. Mokėsi pasidaryti ramunėlių ir čiobrelių arbatas. Gerti arbatos ėjome į mokyklos kiemą. Vaikai ragavo vaistažolių arbatas grožėdamiesi rudenėjančia gamta.

vaistazoles

Rugsėjo 1 d.  visi susirinko į mokyklą. Ši šventė buvo kitokia, nei visada. Klasės vadovai su mokiniais fotografavosi mokyklos kieme kartu su mūsų mokyklos simboliu – Riešutėliu. Buvo pasveikinti pedagogai A. Krištapavičiūtė (40 m.), R. Vaikšnorienė (40 m.), A. Balčiūnienė (25 m.), V. Vaikšnoras (5 m.), V. Šležienė (5 m.), kuriems šis rugsėjis ypatingas-jubiliejinis. Darbą pradėjo ir socialinis globos padalinys. Visiems linkime gerų mokslo metų.

kolezas 1    kolezas 1

Rugpjūčio 26 dieną Pasvalio „Riešuto“ mokykloje lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

prezidentas colages

Naudingos svetainės